نرم افزار کامپیوتر

Instagram For Pc – دانلود اینستاگرام برای ویندوز و کامپیوتر

دانلود اینستاگرام برای ویندوز و کامپیوتر Instagram For Pc

به همراه کرک کامل بدون نیاز به لایسنس

Instagram For Pc – اینستاگرام برای کامپیوتر رو نصب کرده و تمامی کارهای اینستاگرام اکانت خود را با این اینستاگرام برای ویندوز انجام دهید و سریع تر به تمامی کار های خود برسید. تصاویر رو به بزرگی مشاهده کنید، با سرعت زیادتر استفاده کنید و از تمامی امکانات این نسخه بصورت کاملا رایگان استفاده کنید. با این نسخه ویندوز اینستاگرام هرکاری که در نسخه اندروید میکنید رو میتوانید بدون هیچ مشکلی انجام دهید.

Instagram For Pc - دانلود اینستاگرام برای ویندوز و کامپیوتر

ادامه + دانلود

Cafe Bazaar For Pc 8.11.2 – دانلود کافه بازار برای کامپیوتر و ویندوز

دانلود کافه بازار برای کامپیوتر Cafe Bazaar For Pc

آموزش نصب برنامه بازار روی تمامی ویندوز ها

Cafe Bazaar For Pc – کافه بازار برای کامپیوتر رو نصب کنید و تمامی بازی و نرم افزار های داخل این مارکت رو به راحتی در ویندوز نصب و استفاده کنید. حتما تمامی کاربران دوست دارند که بازی و نرم افزار های ایرانی و خارجی رو با لینک مستقیم در ویندوز نصب کنند. پس از امروز میتوانید با نصب این نرم افزار بازار روی ویندوز تمامی این بازی و نرم افزار هارو در ویندوز هم نصب کرده و از خود ویژگی های بازار مثل مشاهده فیلم و غیره لذت ببرید.

دانلود کافه بازار برای کامپیوتر Cafe Bazaar For Pc

ادامه + دانلود

BlueStacks Rooted – دانلود نسخه روت شده بلو استکس

دانلود نسخه روت شده بلو استکس BlueStacks Rooted

به همراه آموزش کامل نصب در تمامی ویندوزها

BlueStacks یک شبیه ساز کامل و حرفه ای اندروید در تمامی ویندوز ها میباشد. این برنامه اولین شبیه ساز اندروید بود که برای کامپیوتر عرضه شده و هنوز هیچ رقیبی مثل همین نرم افزار رو نتوانسته است طراحی کند. بلو استکس روت شده چیست؟ نسخه روت شده بلو استکس توسط خود سازندش بصورت روت طراحی شده است یعنی تمامی برنامه هایی که نیاز به روت دارند رو میتوانید در این نسخه روت تست کنید و گوشی خود را با روت کردن خراب نکنید. کاملا بصورت حرفه ای این نرم افزار روت شده و تمامی نیاز های روت رو میتوانید با این برنامه حل کنید.

دانلود نسخه روت شده بلو استکس BlueStacks Rooted

ادامه + دانلود

Rubika For Pc 2.2.1 – دانلود روبیکا برای کامپیوتر و ویندوز + آموزش نصب

دانلود روبیکا برای کامپیوتر و ویندوز Rubika For Pc

به همراه آموزش نصب کامل و اجرای بدون مشکل

روبیکا برای کامپیوتر بهترین نرم افزار کسب و کار برای تمامی ویندوز های کامپیوتر و لپ تاپ میباشد که این نرم افزار محبوب توانسته است در گوشی های اندروید میلیون ها نصب فعال رو در چندین سال کم بر خود اختصاص دهد. امروز در این صفحه با آموزش نصب کامل نرم افزار روبیکا در تمامی ویندوز ها در کنار کاربران عزیز سایت هستیم. با این آموزش به راحتی این نرم افزار رو در ویندوز خود نصب کرده و از تمامی امکانات جالب این برنامه بصورت کامل رایگان در صفحه های بزرگ کامپیوتر استفاده کرده و بهره مند شوید.

دانلود روبیکا برای کامپیوتر و ویندوز Rubika For Pc

ادامه + دانلود

Tencent Gaming Buddy 11.016777.224 – دانلود بهترین شبیه ساز اندروید برای ویندوز

دانلود بهترین شبیه ساز اندروید برای ویندوز Tencent Gaming Buddy

معرفی برای اولین بار در سطح وب ایران

Tencent Gaming Buddy یکی از بهترین شبیه ساز های اندروید گیم برای ویندوز میباشد که با امکانات ویژه ای و حجم کم که دارد بدون شک بهترین شبیه ساز اندروید محسوب میشود. این نرم افزار فقط بازی های اندروید رو در ویندوز نصب میکند و حتی برخی از بازی های خاص اندروید که قابلیت نصب در سایر شبیه ساز هارو ندارند و یا به درستی اجرا نمیشوند رو این نرم افزار به راحتی بدون هیچ مشکلی باز میشوند و برای شما امکان بازی کردن بازی محبوب خود را با ماوس و کیبوورد میدهد.

دانلود بهترین شبیه ساز اندروید برای ویندوز Tencent Gaming Buddy

ادامه + دانلود

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "لیون روید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. - لیون روید