مسنجر

WhatsApp 2.19.180 – دانلود آپدیت واتساپ اندروید

دانلود آپدیت واتساپ اندروید WhatsApp

نسخه جدید برنامه واتساپ اندروید

WhatsApp چندین سال است که بصورت رسمی فعالیت میکند و هر روز این مسنجر بهتر از قبل میشود و هنوز هم تعداد نصب های فعال واتساپ یک میلیارد رو گذشته است. نرم افزار WhatsApp یکی از بهترین مسنجر های گفتگو رایگان میباشد که تماس صوتی هم دارا میباشد و این نرم افزار از امنیت خیلی بالایی برخوردار است بخاطر همین طرفدار خاصی رو دارد. این نرم افزار رو هم مثل اینستاگرام توسط سازنده فیسبوک طراحی شده است بخاطر همین هم یک برنامه خاص در زمینه چت میباشد. این نرم افزار فیلتر نمیباشد و بدون فیلترشکن به راحتی میتوانید با سرعت زیاد استفادش کنید.

دانلود آپدیت واتساپ اندروید WhatsApp

ادامه + دانلود

WhatsApp+ JiMODs 7.93 – دانلود برنامه واتس اپ پلاس جیمود برای اندروید

دانلود برنامه واتس اپ پلاس جیمود برای اندروید WhatsApp JiMODs

بهترین نسخه مود شده واتس اپ با قابلیت های حرفه ای

WhatsApp JiMODs – واتس اپ پلاس جیمود یک نسخه کامل و بهترین جایگزین برای نسخه اصلی واتساپ میباشد. این برنامه واتس اپ رو با ویژگی های جدید وارد دنیای اندروید کرده و باعث شده تا این مسنجر محبوبیت بیشتری رو جذب خود کند. این برنامه قابلیت هایی مثل حالت روح، حذف کردن زمان آنلاین، دسته بندی خاص چت ها و غیره رو دارا میباشد و سرعت این مود از نسخه اصلی هم کار میکند. همزمان میتوانید این نسخه مود شده رو در کنار نسخه اصلی این برنامه محبوب استفاده کرده و از ویژگی های جالب و دیدنی این برنامه لذت ببرید.

دانلود برنامه واتس اپ پلاس جیمود برای اندروید WhatsApp JiMODs

ادامه + دانلود

imo 9.8.000000012011 – دانلود برنامه ایمو برای اندروید

دانلود برنامه ایمو برای اندروید imo

جدیدترین نسخه مسنجر ایمو 

imo – ایمو یکی از مشهورترین مسنجر های اندرویدی است که الان این مسنجر میلیون ها کاربر فعال دارد. با دانلود ایمو میتوانید با مخاطبین خود بصورت نامحدود و بدون هیچ هزینه ای چت کنید و یا باهاش تماس صوتی و تصویری برقرار کرده و برای اینکار هیچ هزینه ای پرداخت نکنید. باور کنید چندین سال است که این نرم افزار با این قابلیت های حرفه ایش رایگان میباشد و هنوز هم هیچ رقیبی کیفیتی که این نرم افزار بصورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار میدهد رو نداده است. پس اگر میخواهید با مخاطبین خود تماس صوتی و تصویری برقرار کنید حتما از این برنامه استفاده کنید.

دانلود برنامه ایمو برای اندروید imo

ادامه + دانلود

MoboPlus 3.4 – دانلود آپدیت موبوپلاس برای اندروید

دانلود آپدیت موبوپلاس برای اندروید MoboPlus

بهترین نرم افزار تغییر تم های موبوگرام

MoboPlus – موبوپلاس یک نرم افزار کاربردی موبوگرام است که صرفا برای زیباسازی این مسنجر توسط خود هانیستا این برنامه طراحی شده است. این نرم افزار بیشتر شبیه یک ابزارک موبوگرام محسوب میشود که شکل ظاهری این مسنجر شما رو به بهترین شکل تغییر میدهد و زیباتر میسازد. امروز بعد درخواست چندین کاربر عزیز سایتمان تصمیم گرفیتم که این ابزارک تغییر تم رو هم در سایت قرار دهیم تا کاربران عزیزمان بتوانند با این برنامه تم های زیبایی رو روی مسنجر خود نصب کرده و محیط مسنجر خود را جذاب تر کنند.

دانلود آپدیت موبوپلاس برای اندروید MoboPlus

ادامه + دانلود

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "لیون روید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. - لیون روید