امور مالی

Bam 3.2.4.36 – دانلود آپدیت جدید همراه بام بانک ملی برای اندروید

دانلود آپدیت جدید همراه بام بانک ملی برای اندروید Bam

مدیریت بانک خود بصورت حرفه ای و کاملا ایمن

Bam – همراه بام بانک ملی یک نرم افزار کاملا مورد نیاز برای تمامی کاربران بانک ملی است. با این برنامه به راحتی میتوانید گوشی خود را به یک بانک حرفه ای و کاملا ایمن دار تبدیل کرده و تمامی کارهای روزانه بانکی خود را بدون مراجعه به بانک انجام دهید. به راحتی صورت حساب بگیرید، چک های خود را مدیریت کنید و هزاران کار دیگر که مورد نیاز شما میباشد رو میتوانید از طریق همین نرم افزار خیلی ساده انجام دهید و از خدماتی که این نرم افزار بصورت رایگان در اختیار کاربرانش قرار داده است بهره مند شوید.

دانلود آپدیت جدید همراه بام بانک ملی برای اندروید Bam

ادامه + دانلود

RamzNet Bank Shahr 4.35.3 – دانلود نرم افزار رمزنت بانک شهر برای اندروید

دانلود نرم افزار رمزنت بانک شهر برای اندروید RamzNet Bank Shahr

نرم افزار دریافت رمز یکبار مصرف بانک شهر

رمزنت بانک شهر – RamzNet Bank Shahr یک دنیای امنیت و یک برنامه جدید از بانک مرکزی برای تمامی بانک ها و بانک شهر میباشد. تازگیا رمز یکبار مصرف بصورت رسمی در سر تا سر کشور در حال اجرا میباشد و هدف این برنامه ریزی بالا بردن امنیت حساب های کاربران میباشد که بانک مرکزی تصمیم گرفته است با راه اندازی OTP امنیت حساب های بانکی رو چند برابر بیشتر کرده و از هک شدن حساب های کاربران بانکی جلوگیری کند. در این راستا هم بانک شهر خیلی سریع تر شروع به ساخت این نرم افزار کرد تا کاربران خود را از این امنیت بالا برخوردار کند.

دانلود نرم افزار رمزنت بانک شهر برای اندروید RamzNet Bank Shahr

ادامه + دانلود

RamzNegar Bank Mellat 1.3 – دانلود نرم افزار رمز یکبار مصرف رمزنگار بانک ملت

دانلود نرم افزار رمز یکبار مصرف رمزنگار بانک ملت RamzNegar Bank Mellat

رمز ساز بانک ملت به همراه آموزش کامل نصب و استفاده برای اولین بار در سطح وب

RamzNegar Bank Mellat – رمزنگار بانک ملت یک روش خوب برای جلوگیری از هک شدن حساب های بانک ملت مشتریان عزیز همین بانک میباشد. این روش به زودی در کل کشور به حالت اجرای کامل در میاید و همانطور که در برخی از کشور های اروپایی هم این روش استفاده میشود یکی از بهترین راه های افزایش امنیت حساب های بانکی محسوب میشود. اگر شما هم دوست دارید حساب بانک ملت شما از امنیت خیلی خوبی برخوردار باشد و دست هکر های سوء استفاده گر به حساب شما نرسد پس حتما پیشنهاد میکنیم از این نرم افزار رمز یکبار مصرف بانک ملت استفاده کنید.

دانلود نرم افزار رمز یکبار مصرف رمزنگار بانک ملت RamzNegar Bank Mellat

ادامه + دانلود

Bank Sepah OTP 2.3.0 – دانلود نرم افزار رمز یکبار مصرف رمزساز بانک سپه اندروید

دانلود نرم افزار رمزساز بانک سپه اندروید Bank Sepah OTP

اپلیکیشن رمز یکبار مصرف بانک سپه با لینک مستقیم

Bank Sepah OTP – رمزساز بانک سپه که بعد از تلاش های بانک مرکزی این برنامه فوق العاده کاربردی برای اینکه امنیت خرید و حساب های کاربران ایرانی بیشتر شود ساخته شد تا کاربران دیگر از هک شدن حساب های خود نگران نشوند. این برنامه یکی از بهترین راه های جلوگیری از هک شدن حساب توسط سوء استفاده گر ها میباشد که به هیچ وجه دیگر نیمتوانند رمز حساب های بانکی رو هک کرده و پول های داخل حساب رو دزدی کنند. اگر شما هم عضو بانک سپه هستید و میخواهید حساب شما از امنیت بالایی برخوردار باشد پس حتما این برنامه رو دریافت کرده و ازش استفاده کنید.

دانلود نرم افزار رمزساز بانک سپه اندروید Bank Sepah OTP

ادامه + دانلود

Shast 2.1.1 – دانلود اپلیکیشن رمز یکبار مصرف ۶۰ رمزبان بانک ملی

دانلود اپلیکیشن رمز یکبار مصرف ۶۰ رمزبان بانک ملی Shast

جدیدترین نسخه برنامه شصت رمز یکبار مصرف بانک ملی

Shast – اپلیکیشن شصت رمز یکبار مصرف بانک ملی یک ایده جدید از بانک های ایرانی میباشد برای ایمن سازی بهتر شیوه های پرداخت، همانطور که میدانید در پرداخت های اینترنتی و سایر پرداخت ها سوء استفاده های خیلی زیادی میشود و بخاطر همین هم بانک ملی برای اینکه امنیت شیوه های پرداخت رو چند برابر بیشتر کند تصمیم به ساخت همچین نرم افزار حرفه ای رمزبان بانک ملی کرد که الان بدون شک با این نرم افزار با خیال راحت تمامی کاربران میتوانند در همه قسمت ها خرید های خود را انجام داده و هیچ مشکلی هم برای حساب آن ها پیش نیاید.

دانلود اپلیکیشن رمز یکبار مصرف 60 رمزبان بانک ملی Shast

ادامه + دانلود

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "لیون روید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. - لیون روید